KARAMAN Karaman Haber

ZİRVEDEKİLERDEN BİR İLK DAHA!

ZİRVEDEKİLERDEN BİR İLK DAHA!
23
11 Eylül 2018 - 22:52

Özel Başarı Koleji olarak 2018-2019 eğitim öğretim yılına geçtiğimiz yılın LGS şampiyonu ve hazırlık sınıfı tecrübesine sahip yurt dışı deneyimli öğretmenlerin teslim aldığı 5. sınıflar ile hazırlık sınıfı uygulamasına geçiyoruz. Bu uygulamada Karaman’ da İLK ve TEK özel okul olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Değişen küresel dünyanın vazgeçilmez bir gereği olan dil öğrenme becerisini oldukça önemsiyoruz. Bu doğrultuda öğrencilerimize temel iletişim becerilerinden fazlasını kazandırmayı sosyal anlamda, eğitim kariyerinde ve gelecekteki iş çevresinde yetkinlik sağlaması amacıyla iletişim odaklı bir dil eğitimi modelini uygulamaya başlıyoruz.

Dil öğrenimini sezgisel yolla günlük hayata yaklaştırabilmek için derslerimizde oyunlaştırma, yaratıcı yazma, drama, proje sunma, canlandırma, şarkılar ile dili pekiştirme aktiviteleri, hikayeler, ikili çalışmalar ve grup çalışmaları, portfolyo çalışmaları gibi zengin içerikleri programımıza dahil ediyoruz.
Haftalık 16 saatlik İngilizce programımız şu şekildedir:
Mean Course ( Ana İngilizce dersi)
Skills ( Beceri dersi )
Meb Müfredatı
COME AND JOIN US MAGİCAL ENGLISH PREP CLASSES
( BÜYÜLÜ İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFLARI HAYDİ BİZE KATILIN!)

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv