Yollarbaşı-Sarıkaya Ve Dereköydeki Yol Yapım Çalışmaları Yerinde İncelendi

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren ÇAKIR, Yol ve Ulaşım Müdürü Umut KOCABAŞ ile birlikte 2021 yılı yatırım programında bulunan ve çalışmaları süren yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Reklam
 Yollarbaşı-Sarıkaya Ve Dereköydeki Yol Yapım Çalışmaları Yerinde İncelendi
09 Temmuz 2021 - 14:12 - Güncelleme: 09 Temmuz 2021 - 14:16
İncelemelerine ilk olarak Yollarbaşı Köyümüzdeki arazi yollarındaki hasar gören menfezleri inceleyerek başlayan ÇAKIR, burada köy muhtarı Hacı Ali KÜÇÜKBERBER ile de görüşerek sorun ve talepleri değerlendirdi.

Yollarbaşının ardından Sarıkaya köyümüzde 2021 yılı yatırım programında yer alan 3,5 km uzunluğundaki 1. Kat asfalt sathi kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışan ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

Son olarak Dereköydeki yine 2021 yılı yatırım programında yer alan 2,5 km bitümlü sıcak asfalt kaplama yapılacak olan yolu inceleyen ve akabinde söz konusu yola yapılan temel altyapı çalışmalarının son durumu hakkında bilgiler alan ve Dereköy Muhtarı Şaban CİNGİL ile de görüşerek sorun ve talepleri değerlendiren ÇAKIR, özveri ile çalışan ekiplere teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum