banner56

YHM'den Korona Virüse Karşı Muhteşem Önlemler

Karaman'ın en eski ve mağazalar zinciri en fazla olan alışveriş merkezlerinden olan YHM'nin korona virüse karşı aldığı tedbirler göz dolduruyor.

YHM'den Korona Virüse Karşı Muhteşem Önlemler

Karaman'da bir çok noktada vatandaşlara market alışverişleri konusunda hizmetler sunan YHM marketler zinciri, son zamanlarda tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüse karşı hem müşterilerini hemde personellerini korumak için aldığı önlemlerle vatandaşın takdirini topluyor.

En büyük şubelerinden olan Makro şubesinde sizleri girişte markete girdiğiniz zaman alacak olduğunuz önlemler ve dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda uyaran bir afiş karşılıyor.

Aynı zamanda giriş yaptıktan sonra kendinizi korumak adına ellerinizi dezenfektan yardımı ile dezenfekte edip ve eldiven giyerek alışverişe başlamış oluyorsunuz.

Bu sırada tedbirler konusunda sizlere sürekli dikkat edilmesi gereken önlemler anons yardımı ile okunuyor.

Alışverişinize başladığınız zaman marketteki bütün ürünlerin ambalajlı bir şekilde el değmeden hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulduğunu görebiliyorsunuz.

Ödeme noktalarında oluşan sıralarda da sosyal mesafeyi korumak adına yerde uyarı folyoları bulunuyor.

Hem kendi sağlığınızı hemde kasiyer personelin sağlığı düşünülerek imal edilen koruyucu kabinler ise ilk defa YHM Marketlerinde sizler için kullanılıyor.

Vatandaşın sağlıklı bir şekilde alışverişini tamamlaması için alınan bütün önlemler karşısında markete gelenlerin verdiği olumlu tepkiler ise alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabilmeleriyle gözle görülebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 18:32
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22