TSK Güçlendirme Vakfı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Karaman Temsilcileri Yüksel Atik ve Ömer Nazım Boynukalın başlatılan yardım kampanyası dolayısıyla Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyarette bulundular.

TSK Güçlendirme Vakfı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti
04 Mart 2020 - 18:38

Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celil Evcen tarafından karşılanan misafirler odamızda ağırlandı.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Oda Başkanları, ziyarette Türk silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı'nın çok geniş bir vizyonla, çok önemli bir misyon üstlendiğini ifade ederek Vakfın, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin güçlenmesinde büyük katkısı olduğunu söylediler. Vakfın hizmetlerini gördüklerini ve bunlarla da gurur duyduklarını belirterek; "Ülkemizin içinde bulunduğu bugünlerde birlik ve beraberliğimiz için mücadelede Türk Silahlı Kuvvetlerimize her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu yüzden bu yönde atılan adımları önemsiyoruz, destekliyoruz. Türk Silahlı Kuvvetlerimize bu zorlu görevlerinde başarılar diliyor ve dualarımızdan eksik etmediğimizi dile getirmek istiyoruz. Ülkemiz adına, milletimiz adına başlatılan yardım kampanyasına destek veriyor, başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum