banner56

Sepetteslim ve Bono Pizza'dan Kahraman Polislere Süpriz İkram

Karaman'da hizmet veren Sepetteslim Mobil Uygulaması ve Bono Pizza, korona virüslü günlerde kendi canlarını hiçe sayarak halkın can güvenliği korumak adına 7 gün 24 saat görev yapan kahraman polis ve bekçilerimize pizza ikramında bulundu.

Sepetteslim ve Bono Pizza'dan Kahraman Polislere Süpriz İkram

Sepetteslim ve Bono Pizza işbirliği ile Karaman'ın çeşitli bölgelerinde 7 gün 24 saat aralıksız olarak kahramanca ve fedakarca görev yapan kahraman polis ve bekçilerimize pizza ikramı yapıldı.

Yaklaşık 250 pizzayı ücretsiz olarak gönderen Sepetteslim ve Bono Pizza, görev başındaki polis ve bekçilerimize sizleri unutmadık mesajı verdi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Sepetteslim Mobil Uygulama sahibi Hasan Aktaş, "Bu zor günlerde 7/24 görevlerinin başında olan, huzurun ve güvenin teminatı emniyet teşkilatımızı bir an olsun  mutlu edebilmek adına, Sepet Teslim ailesi olarak, Bono Pizza işbirliğiyle pizza ikramlarımızı sunmaktan dolayı, mutlu ve gururluyuz. El ele veremesekte el birliği ile bu günleri  aşmak  için, onların yanında ve destekcisi olmayı bir borç biliriz. Bir aradayız, emniyet teşkilatımızın yanındayız." dedi.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sepetteslim&hl=en_US
- IOS: https://apps.apple.com/ar/app/sepet-teslim/id1483814557?l=en

Sağlığınıza önem veriyoruz.

Sepetteslim olarak; ülke olarak içerisinde bulunduğumuz hassas koşullarda Korona Virüs salgınından sizleri uzak tutarak en hijyenik hizmeti sunmaya çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 15:27
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22