Sepet Teslim'den Korona Virüse Karşı Muhteşem Çözüm

Karaman'ın Türkiye'ye açılan markası olma yolunda çalışmalarına hız kazandıran Sepetteslim Mobil Uygulaması, korona virüse karşı alınabilecek en takdire şayan çözümlerden birisi.

Sepet Teslim'den Korona Virüse Karşı Muhteşem Çözüm
24 Mart 2020 - 00:17 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 00:41

İçişleri Bakanlığı'nın korona virüs salgınını önlemek adına aldığı tedbirler kapsamında 65 yaş ve üstü yaşlı vatandaşların sokağa çıkması yasaklandı.

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'da, ülkemizde ilk korona virüs vakası tespit edildiği günden beri önlemleri hat safhaya çıkartarak vatandaşlara Evde Kal uyarıları yapmaya devam ediyor.

Sepetteslim Mobil Uygulaması'da sizlerin evlerinizden dışarı çıkmadan market alışverişi ve yemek ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirmesine yardımcı oluyor. Hizmet kategorisinin genişliği sebebiyle Türkiye'de ilk sayılan bu proje genç girişimci olan Karaman'ın evlatları tarafından geliştirilerek ilk defa Karaman'da uygulandı ve uygulanmaya da devam ediyor.

Son günlerde artırılan tedbirlere katkı sunmak, vatandaşlarımızın sağlığını düşünerek korona virüsle olan mücadelede halkımızın hizmetkarı olmak için ürünlerinde indirime bile giden Sepetteslim 65 yaş ve üstü yaşlılarımızdan artık getirme ücreti de almayacak.

Karaman ilimizde 65 yaş üstü teknolojiye çok aşina olmayan vatandaşlarımız aynı zamanda (0338) 217 10 10 numaralı telefonu arayarak siparişlerini de verebilecek. Siz dışarı çıkmayın diye Sepetteslim var.

- Sen #evindekal Karaman, biz getiririz!

- Çünkü sağlığınıza önem veriyoruz.

- Ülke olarak içerisinde bulunduğumuz hassas koşullarda Korona Virüs salgınından sizleri uzak tutarak en hijyenik hizmeti sunmaya çalışmaktan gurur duyuyoruz.

- Ara: (0338) 217 10 10

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sepetteslim&hl=en_US
- IOS: https://apps.apple.com/ar/app/sepet-teslim/id1483814557?l=en

YORUMLAR

  • 0 Yorum