Otapark ve Trafik Sorunu Çözülüyor

Karaman Belediyesi Otopark Sorununun Çözülmesi İle İlgili Olarak Çalışmalara Başladı

03 Mayıs 2019 - 19:18

Karaman'ın Otopark Sorununun Çözülmesi İçin Çalışmalar Başladı

Karaman'da uzun süredir en büyük sorunların başında gelen otopark sorununa Karamanlılar çözüm arıyordu. Yerel seçimler öncesi adayların verdiği sözlerinde başında gelen otopark sorununa çözüm bulma vaadini seçilen Belediye Başkanı Savaş KALAYCI yerine getiriyor. 

Savaş KALAYCI, şehrimizin artan trafik ve otopark sıkıntısını gidermek için yıkılan eski Anafartalar Ortaokulu'nun bulunduğu alanı otopark alanı olarak düzenletti. KALAYCI'nın verdiği talimatta, kent medyanı projesi kapsamında yıkılan Anafartalar okulu, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar ile düzenlenerek otopark haline getirildi.

Bu düzenleme ile trafik akışı ve otopark sorununun bir nebze olsun rahatlayacağını belirten Savaş KALAYCI ilerleyen zamanlarda farklı projeler ile bu sorununun kalıcı olarak ortadan kalkacağını söyledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Adil Can
  1 yıl önce
  Millet Bahçesi(!)ya da Kent Meydanı (!) Karaman'a hayırlı olsun. Tebrik ederim böyle modern ve Büyükşehirlere yakışan bir parkı yapanları.
 • Şerife coşar
  1 yıl önce
  Çarşının ortasında Ana sağlığın ordaki boşluğa şimdi araba park edilen yere iki üç kat yapılırsa daha iyi olur Çarşıdan alış veriş yapan veya çarşıda işi olan te ana fartaların orayamı insin biraz saçma