banner56

Osmanlı Etliekmek ve Kasap Şarküteri Dualarla Açıldı - Karaman Haber

Osmanlı Etliekmek Karaman'a yeni bir hizmet daha kazandırarak kasap şarküteri reyonunu hizmete açtı.

Osmanlı Etliekmek ve Kasap Şarküteri Dualarla Açıldı - Karaman Haber

Bugün saat 13.30'da Koçakdede Mah. Bekir Sıtkı Erdoğan Cad. No: 55/A (Eski Şerali Kavşağı Caddesi) Karaman adresinde Osmanlı Etliekmek Salonu yeni bir kasap şarküteri açılışı yaparak Karaman'a yeni bir hizmet daha kazandırdı.

Yıllardır etliekmek salonu olarak faaliyet gösteren firma bugün itibari ile hizmet halkasına kasap şarküteride ekledi. Açılışa Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, mahalle muhtarları, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışı gerçekleştiren Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, "Açılışa katılan herkesten Allah razı olsun. Allah açılışını yaptığımız bu mekanı hayırlı uğurlu etsin, hayırlı işler versin." diyerek hayırlı olsun temennisinde bulunup kurdeleyi kesti. Açılışa gelen misafirlere yemek, tatlı ve içecek ikramları da yapıldı.

www.karaman.org, Tek Lider Medya Eğitim Org. Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. ve Sepetteslim Market Mobil Uygulaması ailesi olarak yeni açılan Osmanlı Etliekmek'in Kasap Şarküteri reyonunun hayırlı olmasını diliyor, böyle nezih işyerlerini Karaman halkının hizmetine kazandıran işletme sahibi Erkan Kaya'ya teşekkür ediyoruz.

Osmanlı Etliekmek & Kasap Şarküteri

Koçakdede Mah. Bekir Sıtkı Erdoğan Cad. No: 55/A (Eski Şerali Kavşağı Caddesi) Karaman Merkez
Telefon: 03382139190
Cep Telefon: 05419134209

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 16:36
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22