banner56

Önder Başkanı Mehmet SARI, İftara Doğru Programında Karaman TV'nin Konuğu Oldu

Önder Yönetim Kurulu Üyesi ve Karaman Önder Başkanı Mehmet SARI ve Grup Ezgi, Ezgi Sanatçısı Mehmet ÜNALAN Karaman TV'de Canlı Yayınlanan İftara Doğru Programının Konuğu Oldu

Önder Başkanı Mehmet SARI, İftara Doğru Programında Karaman TV'nin Konuğu Oldu

27 Mayıs 2019 Pazartesi günü internet televizyonu olarak hizmet veren Karaman TV'nin konuğu Önder Yönetim Kurulu Üyesi ve Karaman Önder Başkanı Mehmet SARI ile Grup Ezgi, Ezgi Sanaçtısı Mehmet ÜNALAN oldu. Karaman TV Yapımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Oğuz BEKTAŞ'ın sunduğu Karaman'da iftara doğru programıda sosyal medyada oldukça ilgi gördü.

Önder'in Ne Olduğu, Karaman'daki Yeri, Misyonu, Vizyonu ve Karaman'daki Projeleri Konuşuldu

Program, Ümit ÖZYURT'un seslendirmiş olduğu bir Karaman filmi ile başladı. Ardından ÖNDER'in tanıtım filmine de yer verildi. Grup Ezgi, Ezgi Sanatçısı Mehmet ÜNALAN'ın seslendirmiş olduğu ezginin ardından mikrofon Önder Başkanı Mehmet SARI'ya geçti. Sunucu Oğuz BEKTAŞ, Mehmet SARI'ya Önder'in isminin ne anlama geldiğini, Önder'in misyonu ve vizyonunu, Önder'in Projelerini ve Karaman'da gerçekleştirecek olduğu projeleri sordu. Başkan Mehmet SARI bakın o sorulara nasıl cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER