banner56

Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı, Dua Seferberliği Başladı

Karaman'da ülkücü camianın sevilen yüzlerinden Adnan Dönmez'in korona virüs (covid-19) testi pozitif çıktı. Sevenleri dua seferberliği başlattı.

Korona Virüs Testi Pozitif Çıktı, Dua Seferberliği Başladı

Alınan bilgiye göre, Karaman'da ülkücü camianın sevilen ve tanınan yüzlerinden Adnan Dönmez'e rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede test yapıldı. Yapılan testlerin pozitif sonuç vermesiyle Dönmez, Karaman Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Pandemi sürecindeki özverili ve fedakarca çalışmalar yapan ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen yönetim kurulu üyesi olan Adnan Dönmez'in üzücü haberini alan sevenleri ise dua seferberliği başlattı.

Mhp Karaman Merkez İlçe Başkanlığı'ndan "Dua" çağrısı

Teşkilatın resmi facebook sayfasından yapılan "dua" çağrısında ise, "Tanımaktan, sevmekten ve sevilmekten onur duyduğumuz, aynı istikamet üzere olup aynı yolu yürümekten şeref duyduğumuz, karakteri ve şahsiyeti ile ‘Ülkücü’ diyerek göğsümüzü gere gere gösterebildiğimiz, ağabeyimiz, kıymetlimiz Adnan Dönmez’in Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Cenab-ı Allah hastanede tedavi altına alınan Adnan ağabeyimizi bir an evvel ailesine ve bizlere kavuştursun. Ülküdaşlarımızın bu manevi günleri boş geçirmemelerini ve Adnan ağabeyimiz başta olmak üzere tüm hastalarımız için dua etmelerini temenni ederiz." denildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 01:19
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çetin mete
Çetin mete - 2 hafta Önce

Kazımkarabekir ilçesi olarak hemşerimize geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin

Mehmet Sinanoglu
Mehmet Sinanoglu - 2 hafta Önce

Geçmiş olsun Allah acil şifa versin

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22