banner56

Karamanlı Salih İçin Yetkililer Duyarsız Kalmadı

4 yıldır lösemi kanseriyle mücadele veren 21 yaşındaki Karamanlı Salih Kör için yetkililer duyarsız kalmadı.

Karamanlı Salih İçin Yetkililer Duyarsız Kalmadı

Aslen Karaman'ın Kazımkarabekir ilçesinden olup Hollanda'da ikamet etmekte olan 21 yaşındaki Salih'in yaşam mücadelesi zor şartlar altında devam ediyor. Son günlerde durumunun gittikçe ağırlaşmasından dolayı yurt dışındaki tedavilerden umudunu kesen aile, yetkililerden yardım istedi. Salih'in yardım feryadını duyan yetkililer bu çağrıya duyarsız kalmadı.

Konuyla ilgili olarak aldığımız bilgilere göre, Karamanlı Salih'in Türkiye'ye getirilebilmesi için bütün yetkililer devreye girdi. Özellikle AK Parti Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Recep Şeker konuyu bizzat yakından takip ederek gerekli bakanlıklarla temaslarını sürdürüyor.

Salih'in ailesinden yetkililere teşekkür

21 yaşındaki Karamanlı gencimiz Salih'in çağrısına duyarsız kalmayan herkese teşekkür ettiklerini belirten ailesi, sosyal medya platformu üzerinden yaptığı paylaşımda,

"Değerli gazetecilerimiz, dostlarımız, grup yöneticilerimiz. Sayın yetkililer sesimizi duydular. Arayıp bilgilendirdiler. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Sağlık Bakanım Dr. Fahrettin Koca, Sayın Vekillerim Selman Oğuzhan Eser, Recep Şeker, Lütfi Elvan, Mevlüt Akgün, Ertuğrul Çalişkan, Karaman AK Parti, T.C. Sağlık Bakanlığı Salihimiz için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Allah hepsinden razı olsun sağolsunlar. Acımıza duyarsız kalmadılar. Gerisi takdir ilahi dualarınızı eksik etmeyin inşallah. Tek dileğimiz olumlu sonuçlanması. Bu süreçte yanımızda olan destek olan herkese teşekkür ederiz. Bu bilgilendirme duyuru ve teşekkür amaçlıdır paylaşın lütfen. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti" ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 13:53
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürsel Akgül
Gürsel Akgül - 5 ay Önce

Allahım şifa versin inşAllah Başta cumhurbaşkanım ve tüm ekibinden Allah razı olsun. Bu devlet her zaman milletinin yanındadır bu böyle biline saygılar

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22