Karamanlı Genç Polis Memuru Esma Evcen Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Karamanlı olan genç polis memuru Esma Evcen, öğle namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazından sonra dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Karamanlı Genç Polis Memuru Esma Evcen Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı
02 Haziran 2020 - 13:28

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü'nde polis memuru olarak görev yapmakta iken solunum sıkıntısı nedeniyle hastaneye başvuran Karamanlı genç polis memuru Esma Evcen hemen tedaviye alınmıştı. Tedavi sırasında durumu ağırlaşan Esma'nın daha sonra yoğun bakım ünitesine yatışı yapıldı. Mart 2019'da Konya'ya sevk edilerek burada tedavisi devam Esma, o günden bu yana yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyordu. Dün gelen acı haberle yaklaşık 15 aydır yaşam tutunmaya çalışan Esma'nın Karaman Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Karamanlı genç polis memuru Esma Evcen için bugün öğle namazına müteakip Musalla'da cenaze namazı düzenlendi. Cenazeye Karaman Valisi Fahri Meral, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, siyasi parti temsilcileri, Esma Evcen'in ailesi ve yakınları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından genç polis memuru dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

www.karaman.org olarak genç polisimiz Esma Evcen'e Allah'tan Rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Süleyman KARAEL
  7 ay önce
  ALLAH RAHMET EYLESİN!..RABBİM YAKINLARI NA SABRI CEMİL NASİP ETSİN. MEKANLARI CENNET OLSUN İNŞAALLAH!..
 • Merve
  7 ay önce
  İnşAllah bende senin gibi bir polis olurum ve senin kabrine gelmek nasip olur inşAllah şehit esma evcen