banner56

Karamanlı Adnan Dönmez Korona Virüsü Yenerek Sağlığına Kavuştu

Karaman'da ülkücü camianın sevilen yüzlerinden Adnan Dönmez, korona virüsü (covid-19) yenerek sağlığına kavuştu.

Karamanlı Adnan Dönmez Korona Virüsü Yenerek Sağlığına Kavuştu

Alınan bilgiye göre, Karaman'da ülkücü camianın sevilen ve tanınan yüzlerinden Adnan Dönmez'e rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu hastanede test yapıldı. 22 Mayıs 2020 günü yapılan testlerin pozitif sonuç vermesiyle Dönmez, Karaman Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Pandemi sürecindeki özverili ve fedakarca çalışmalar yapan ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen yönetim kurulu üyesi olan Adnan Dönmez'in üzücü haberini alan sevenleri ise dua seferberliği başlattı.

Korona virüsü yenerek sağlığına kavuştu

Karaman Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam eden Adnan Dönmez, sosyal medya hesabından sağlığına kavuştuğunu duyurdu. Dönmez yaptığı paylaşımda,

"22.05.2020 Cuma günü covit 19 testimin pozitif çıkması sonuçu,Karaman Devlet Hastanesine yatırıldım. Tedavimin tamamlanması sonuçu 02.06.2020 Salı günü Hastaneden taburce olduk. Rahatsızlığım öncesi sonrası Telefonla arayan,mesaj atan sosyal medyadan ulaşan yüzyüze görüştüğümüz, selamlarını,geçmiş olsun dileklerini ve dualarını ileten bütün meslek taşlarıma, dostlarıma,arkadaşlarıma,hısım akraba konum komşuma,Teşkilâtlarımıza, Başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerine Karaman Devlet Hastanesi ve Fizik Tedavi Servisi çalışanlarına hepinize ayrı teşekür eder selam ve saygılarımı sunarım .Allah hepinizden razı olsun. Allah izni ile Onbeşgün Sonra işimizin başında olacağız." dedi.

MHP Karaman Merkez İlçe Başkanlığı'dan tebrik ve geçmiş olsun mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı'nın resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise, "Kıymetlimiz, Türk Sağlık-Sen yönetim kurulu üyemiz Adnan Dönmez ağabeyimiz geçtiğimiz günlerde yakalandığı Covid-19 illetini yenmeyi başarmıştır. Tüm test sonuçları negatif sonuçlanan Adnan ağabey bugün itibariyle tedavi gördüğü Karaman Devlet Hastanesi’nden tabur edilmiştir. Adnan ağabeyimizle birlikte diğer hastalarımızın da sıhhatine kavuşması için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımızı bir kez daha tebrik ediyor, öz verili çalışmalarının her türlü övgüye layık olduğunu tekrarlıyoruz. Bu vesileyle, tedavisi tamamlanan hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, tedavisi devam eden hastalarımıza da Cenab-ı Allah’tan acil şifalar dileriz." denildi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22