banner56

Karaman’daki O Mahalle Seçime Gidiyor

Karaman’a yeni Mahalle Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Vedat Demirkılınç

Karaman’daki O Mahalle Seçime Gidiyor

Karaman’da yeni kurulan ve ilk defa seçime gidilecek Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Vedat Demirkılınç aza adayları ile birlikte mahalleleri Yunus Emre Mahallesine hizmet edebilmek için komşularından destek bekliyor.

Vedat Demirkılınç aza aday kadrosunda, Esnaf Emeklisi Fahrettin Eren, Usta  Ali Pınar, Belediye Personeli Mehmet Solmaz, Usta Mehmet Ali Uysal, Belediye Personeli Ramazan Şimşekler, Servis Şöförü Osman Ekin, Personel Müdürü Durmuş Ali Köse, Erkek Kuaförü Samet Asan,  yer alıyor.
Muhtar adayı Vedat Demirkılınç yaptığı açıklamada ‘’ Deneyimli kadroya sahibiz ay sonu yapılacak olan muhtarlık seçimleri için planlarımız projelerimiz yol haritamız bellidir. Bu doğrultuda Yunus Emre Mahallesinin yeni oluşmuş olması nedeniyle sorunlarının büyük olacağı kesindir, bu yüzden sadece işimiz muhtarlık olacaktır.
Muhtarlığı kazandığımızda Önceliğimiz Mahallemizdeki Kötü kokuların giderilmesi için çalışmaların yapılması, 4 ve 5. Toki arasına yer alan Çevre yolu üzerine yaya üst geçidinin yapılması için girişimlerin başlatılması,  Mahallemize Semt Halı saha tahsisi için çalışmalar, Toki Büyük camii için çalışmalarımız, Toki Lisesi için girişimlerimiz olacaktır.

Vedat Demirkılınç Yunus Emre Mahallesi Muhtar Adayı Kimdir?

Aslen; Karaman Çiğdemli ( Davgondos ) köyü 1966 doğumlu, İlkokulu Doğup büyüdüğü Çiğdemli köyünde okudu, 1978 yılından bu yana Sıhhi Tesisat Ustalığı ve özel sektörde çalışarak 2015 yılında emekliye ayrıldı. 2012 yılında İşçi TOKİ’lerinin başvurusu ve yerinin tahsisi noktasında öncülük yapmıştır. Halen, TOKİ Ortaokulu Aile birliği başkanlığı görevini aktif şekilde yapmaktadır.

Evli ve 4 Çocuk babasıdır.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22