Karaman İl Emniyet Müdürü Değişti

Bir süredir merakla beklenen Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasından sonra Resmi Gazete'de yayınlandı.

20 Eylül 2019 - 08:25 - Güncelleme: 20 Eylül 2019 - 08:39

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi’ne göre, 49 Emniyet İl Müdürlüğü'ne yeni atama gerçekleştirildi. Bu atamalar arasında Karaman İl Emniyet Müdürlüğü'de yer almakta.

Karaman Yeni İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş oldu.

Kararnameye göre Karaman İl Emniyet Müdürlüğü görevine Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmakta olan Ayhan Taş atandı.

Eski Emniyet İl Müdürü Fikret Bayraktar ise Emniyet Genel Müdürlüğü'ne.

Mevcut olarak Karaman İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Fikret Bayraktar'ın ise Emniyet Genel Müdürülüğü emrine ataması gerçekleştirildi.

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş Kimdir?

1987 Polis Koleji, 1991 Polis Akademisi mezunudur.

Sırasıyla Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığı, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ile Diyarbakır A.Gaffar Okkan Polis Meslek Eğitim Merkezinde Öğretmen Emniyet Müdürü ve Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'nın 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Kararnamesi ile Karaman İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanca ve İtalyanca bilmektedir.

YORUMLAR

  • 2 Yorum