banner56

Karaman Final Group Dezenfekte Temizlik

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüsten korunmanın en önemli yollarından birisi hijyen ve temizlik. Karaman'da bu konuda size yardımcı firma Final Group.

Karaman Final Group Dezenfekte Temizlik

Dezenfekte ve hijyen çalışmalarında Karaman'da hizmet veren Final Group gibi firmalar geniş bir antimikrobial spektruma sahip, kullanılan ve uygulanan alanlara zarar vermeyen, kötü kokusu bulunmayan, ekonomik, aşındırma ve bozulmaya neden olmayan, uygulandığı yerlerde kalıcı ve temizleyici özelliğe sahip, konsantre edilmiş dayanıklı dezenfektan ürünleri ile bu konuda bizlere yardımcı oluyorlar.

Temizlik , Hijyen ve Dezenfekte'nin hayati derece önemli olduğu bu günlerde Final Group sizlerin yanında.

Final Group;

Bina temizliği, inşaat sonrası detaylı temizlik, ev temizliği, büro ve ofis temizliği, site yönetimi, korona virüse karşı özel üretim dezenfektanlarla detaylı dezenfekte işlemleri gibi konularda Karaman halkına profesyonel hizmet sunuyor. Her türlü konuda bilgi almak isteyenler için;

GSM: 0546 405 23 30

ADRES: Kirişçi Mahallesi 45. Sokak No:16/E Merkez Karaman (Eski Musalla Arkası)

İşte dezenfekte işlemleri gerçekleştirilen firmalardan bir örnek;

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa CANKAYA
Musa CANKAYA - 6 ay Önce

Ekrem Akbulut ve İsmail Coşkun, çalışanlarınızın alın terlerini vermediğiniz sürece iki yakanız bir araya gelmez. En kısa sürede emeklerinin karşılığını verin, temiz iş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22