banner56

Karaman'da Trafikte Yaya Önceliği Etkinlikleri | Video Haber

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Ekipleri Trafikte Yaya Önceliğine Vurgu Yapmak İçin Uygulamalı Etkinlikler Düzenliyor

Karaman'da Trafikte Yaya Önceliği Etkinlikleri | Video Haber

Vatandaşların trafik kuralları ve trafikte yaya önceliği hakkında bilinçlendirilmesine yönelik "Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın" etkinlikler Karaman'da uygulamalı olarak devam ediyor.

Etkinlikler çerçevesinde dün öğlen saatlerinde İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından Cumhuriyet Parkında açılan stantta ekipler vatandaşlara farkındalığın oluşması için afiş ve el broşürleri dağıttı. 

Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği etkinliklere Karaman Valisi Fahri MERAL'de katılarak vatanadaşlara etkinliklere ilgi gösterdikleri için teşekkür etti.

Vatandaşlar Uygulamalı Olarak Alkollü Sürücü Etkinliği Yaptılar

Vatandaşların yaya önceliği ve trafik kuralları konusunda farkındalığını oluşturmak için devam eden etkinliklerde İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri vatandaşlara uygulamalı olarak bir gözlük ile alkollü sürücünün nasıl olduğunu gösterdi. Taktıkları gözlükler ile önlerindeki honilere çarpmadan yerdeki düdüğü almaya çalışan vatandaşların yaşadıkları renkli görüntülere sahne oldu.

Haber: Oğuz BEKTAŞ / Yerel

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22