Karaman'da Ramazan Etkinlikleri Belli Oldu

Karaman'da bu yılda Ramazan Ayı Dolu Dolu Geçecek

Karaman'da Ramazan Etkinlikleri Belli Oldu
banner52

Tüm Türkiye'de ve Karaman'da geleneksel hale gelen Ramazan etkinlikleri bu senede Karaman'ımızda dolu dolu geçecek. Karaman Belediyemiz birbirinden güzel etkinlikler ile maneviyatın dolu dolu yaşacağını bir Ramazan programını halkımızın beğenisine sundu.

Karaman Belediyesi, fuar ve Ramazan Etkinlikleri için Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Odaları Birliği ve Kent Konseyi ile ortak bir karar aldı. Bu kapsamda Ramazan Etkinlikleri organizatör firma tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. 

Yine eski hastane meydanında yapılacak olan etkinliklerde; orta oyunundan animasyonlara, Kur'an tilavetinden semazen gösterisine, Hacivat-Karagöz'den ödüllü yarışmalara kadar çeşit çeşit programlar yer alacak. Ayrıca değerli sanatçılarında yer alacağı etkinlikler Karamanlılar için dolu dolu geçecek.

Ramazan Etkinliklerinde Programlar;

Hacivar -Karagöz, Kukla Gösterisi, Orta Oyunları, Animasyonlar, Yarışmalar, Kavuklu Pişekar, Yüz boyama, Gölge oyunları, Meddah, Tahta Bacak, Aşuk-Maşuk, Pandonim, İnteraktif Show, Ödüllü Yarışmalar, İllizyon Gösterisi, Kur'an Tilaveti, Hadis Sohbeti, Semazen gösterisi ve Kadir Gecesi Özel Programı

Karamanlılar İle Buluşacak Olan Sanatçılar;

9 Mayıs Perşembe: Fazlı ÇOBAN

13 Mayıs Pazartesi: Hasan DURSUN

15 Mayıs Çarşamba: Alişan KAPAKLIKAYA

17 Mayıs Cuma: Mehmet ERARABACI

21 Mayıs Salı: Mustafa YILMAZ

24 Mayıs Cuma: İsmail COŞAR

27 Mayıs Pazartesi: Baki KOÇ

31 Mayıs Cuma: Fatih İMDAT

banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER