banner56

Karaman'da Ramazan Etkinlikleri Belli Oldu

Karaman'da bu yılda Ramazan Ayı Dolu Dolu Geçecek

Karaman'da Ramazan Etkinlikleri Belli Oldu

Tüm Türkiye'de ve Karaman'da geleneksel hale gelen Ramazan etkinlikleri bu senede Karaman'ımızda dolu dolu geçecek. Karaman Belediyemiz birbirinden güzel etkinlikler ile maneviyatın dolu dolu yaşacağını bir Ramazan programını halkımızın beğenisine sundu.

Karaman Belediyesi, fuar ve Ramazan Etkinlikleri için Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Odaları Birliği ve Kent Konseyi ile ortak bir karar aldı. Bu kapsamda Ramazan Etkinlikleri organizatör firma tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. 

Yine eski hastane meydanında yapılacak olan etkinliklerde; orta oyunundan animasyonlara, Kur'an tilavetinden semazen gösterisine, Hacivat-Karagöz'den ödüllü yarışmalara kadar çeşit çeşit programlar yer alacak. Ayrıca değerli sanatçılarında yer alacağı etkinlikler Karamanlılar için dolu dolu geçecek.

Ramazan Etkinliklerinde Programlar;

Hacivar -Karagöz, Kukla Gösterisi, Orta Oyunları, Animasyonlar, Yarışmalar, Kavuklu Pişekar, Yüz boyama, Gölge oyunları, Meddah, Tahta Bacak, Aşuk-Maşuk, Pandonim, İnteraktif Show, Ödüllü Yarışmalar, İllizyon Gösterisi, Kur'an Tilaveti, Hadis Sohbeti, Semazen gösterisi ve Kadir Gecesi Özel Programı

Karamanlılar İle Buluşacak Olan Sanatçılar;

9 Mayıs Perşembe: Fazlı ÇOBAN

13 Mayıs Pazartesi: Hasan DURSUN

15 Mayıs Çarşamba: Alişan KAPAKLIKAYA

17 Mayıs Cuma: Mehmet ERARABACI

21 Mayıs Salı: Mustafa YILMAZ

24 Mayıs Cuma: İsmail COŞAR

27 Mayıs Pazartesi: Baki KOÇ

31 Mayıs Cuma: Fatih İMDAT

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 1 yıl Önce

Onbir ayın sultanı hoşgeldi..sefalar getirdi.. Karamanlıya Karaman Belediyesi nin sundugu bir birinden güzel proğramlar için Belediye Başkanı ve Ekibine çok teşekkürler ederiz.Hayırlı Mübarek olsun Rabbim daim etsin...

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22