banner56

Karaman'da Enes Elektrik Şehit Aileleri İle Yoksul Ailelere Ücretsiz Hizmet Veriyor

Karaman'da elektrik, aydınlatma ve uydu alanında hizmet vermekte olan Enes Elektrik şehit aileleri ve yoksul ailelere ücretsiz hizmet sunuyor.

Karaman'da Enes Elektrik Şehit Aileleri İle Yoksul Ailelere Ücretsiz Hizmet Veriyor

Karamanlı esnafın şehit aileleri ve yoksul ailelere ücretsiz hizmet vermesi Karamanlılar tarafından takdir topladı.

Elektrik, aydınlatma ve uydu hizmetleri veren Enes Elektrik'in işletmecisi Enes Yıldız yaptığı duyuruda "şehit aileleri ve yoksul ailelere ücretsiz hizmet verilir." diyerek bu konuda duyarlılığını dile getirdi. Yıldız'ın bu duyarlılığına ise Karamanlılar tarafından takdir gecikmedi.

Yıldız, konuyla ilgili olarak haber sitemize yaptığı açıklamada, "Ülkemizin güvenlik güçleri 7 gün 24 saat çeşitli bölgelerde vatanımızı ve milletimizi korumak için canlarını ortaya koyuyor. Ve malesef gelen şehit haberleri ise yüreklerimizi yakıyor. Bizim firmamızdan alışveriş yapacak veya hizmet alacak olan şehit ailelerinden asla herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Canlarını hiçe saymış, dini, vatanı, bayrağı ve milleti için şehit düşmüş yiğitlerin ailelerinden birde para mı alacağız? Onlar bize dua etsinler, haklarını helal etsinler. Yoksul ailelerede Enes Elektrik olarak yardımcı olmaya hazırız. Bizim yaptığımız bir damla su misali. Ümmet olarak, ülke olarak birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde yaşamalıyız. Biz bir bütünün parçalarıyız. Hepimiz kardeşiz. Biz birbirimize destek çıkmayacağız, yardımcı olmayacağız da kim yardımcı olacak destek çıkacak? Umarız örnek olur." dedi.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alahattin Küçük.
Alahattin Küçük. - 3 ay Önce

Seni tebrik ediyorum.gözlerinden öpüyorum.

Yolcu
Yolcu - 3 ay Önce

MaşAllah. ALLAH ım birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ayağımızı yere sağlam bastırsın ve kâfir kavime karşı bize yardım etsin inşAllah

Enes yıldız
Enes yıldız @Yolcu - 3 ay Önce

Hepinizden Allah razı olsun inşAllah

Ali uludag
Ali uludag - 3 ay Önce

Hakiki karamanlısın teşekkürler cebeci ankara

HIDIR BULUT
HIDIR BULUT - 3 ay Önce

ALLAH SIZLER GIBI GENC ÔRNEK KARDESLERIMIZDEN RAZI OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22