Karaman'da Emniyet Uygulamaları Artırdı

Karaman İl Emniyet Müdürülüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri Karaman'da uygulamaları arttırdı.

07 Eylül 2019 - 13:13 - Güncelleme: 07 Eylül 2019 - 13:36

Trafik sorununun en çok yaşandığı bölgelerden birisi olan ilimizde de alınmayan önlemler yüzünden malaesef üzücü hadiseler yaşanmakta. Bu kapsamda Emniyet İl Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleride Karaman'daki uygulamalarını artırdı. Şehrin farklı bölgelerinde kurulan uygulama noktalarında sürücülere alkol, emniyet kemeri, sürücü belgesi, araç muayenesi ve araçlar bulundurulması gereken zorunlu ekipmanlarla ilgili denetlemeler yaptı.

Sadece bir uygulama noktasında yazılan ceza...

Kanunlara ve kurallara göre hareket etmenin can güvenliğini daha fazla sağlayacağının her defasında önemle üzerinde duran Emniyet ekiplerinin, sadece bir uygulama noktasında yazmış olduğu ceza vatandaşların kurallar konusunda o kadarda hassas olmadığını gözler önüne seriyor. Geçtiğimiz gün sadece bir uygulama noktasında 17 bin küsür Türk Lirası ceza yazıldı. Dün ise gerçekleştiren uygulamalar neticesinde sadece bir uygulama noktasında 45 araç kontrol edildi, 5 araç trafikten men edildi, toplam 12 araca ise çeşitli nedenlerden dolayı 5 bin 492 Türk Lirası para cezası yazıldı.

Karaman Haber

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Aziz Canlı
  1 yıl önce
  Kasap gibi gezme sende kardeşim. Adam gibi çık trafiğe. Trafik polisleri böyle yapmaz ise sen bizim canınızı alacaksın değil mi ?
 • Vatan
  1 yıl önce
  Suriyelilere para lazım ezilen hepinize mustahak
 • Emin DERYA
  1 yıl önce
  Çok isabetli olmuş. Ahmakca park edenler, yolu sadece kendine aitmiş gibi kullanan sürücülerinde daha sıkı takip edilmesi düşüncesindeyim İYİ UYGULAMALAR
 • Hemseri
  1 yıl önce
  Polisin hele Karaman polisinin en iyi bildiği şey ceza yazma! Bitti.
 • Yuhhh
  1 yıl önce
  Canımızı da alacaklar yakında az kaldı