Karaman'da Artık Binlerce Kişi Bu Uygulamayı Kullanıyor

Karamanlılar, korona virüs sürecinde mobil market uygulaması Sepetteslim'i tercih etti.

Reklam
Reklam
Karaman'da Artık Binlerce Kişi Bu Uygulamayı Kullanıyor
14 Haziran 2020 - 04:09 - Güncelleme: 14 Haziran 2020 - 04:41

Yaklaşık 1 buçuk yıldır Karaman'da hizmet veren, teknolojinin sağladığı imkanlar doğrultusunda pandemi sürecinde en çok tercih edilen ve binlerce kişinin telefonuna indirip aktif olarak kullandığı Sepetteslim Mobil Market Uygulamasına rağbet her geçen gün arttı. Korona virüs günlerinde salgının yayılmasını önlemek ve sağlıklarını korumak amacıyla evlerinde kalan vatandaşlar Sepetteslim'i tercih etti.

Nitelikli ve tecrübeli personel istihdamı sağlayan Sepetteslim, motokuryelerini hijyen ve tedbir konusunda tam donanımlı hale getirdi. Verilen siparişlerin hijyenik, steril ve dezenfekte edilip çok kısa bir sürede müşterilerine ulaşmasını sağlayan uygulamanın Karaman'da kullanıcı sayısı 10 bini geçti. Her gün yüzlerce teslimatın güvenli bir şekilde yapıldığı hizmetten memnun kalan vatandaşlar ise artık Sepetteslim'i sık kullanılan uygulamaları arasına ekledi.

Uygulama üzerinden market alışverişleri başta olmak üzere, sıcak yemeklere kadar binlerce ürüne kısa sürede kullanıcılarının hiç zahmet etmeden ulaşılabilmesi ve güvenli online ödeme gibi seçeneklerinde bulunması Karamanlılar tarafından takdir edildi.

Güvenli ve yeni nesil alışverişin Karaman'da ilk defa hayata geçmesine öncülük eden Sepetteslim sektöre yeni bir boyut kazandırdı.

Sizde Sepetteslim'e bir göz atmak ister misiniz?

  

Sepetteslim Teknik Destek: 0338 217 10 10

YORUMLAR

  • 0 Yorum