banner56

Karaman Belediyesi Kaldırım İşgalleriyle İlgili Gerekli Çalışmayı Başlattı

Karamanlı Vatandaşların Uzun Süredir Dile Getirdiği Bir Şikayet Daha Göz Önünde Bulunduruldu ve Kaldırım İşgalleri İle İlgili Çalışmlalar Başlatıldı

Karaman Belediyesi Kaldırım İşgalleriyle İlgili Gerekli Çalışmayı Başlattı

Vatandaşların artık uzun süre dile getiripte bir türlü çözüm bulamadığı kaldırım işgali konusuna belediye el attı.

Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI, başkanlık koltuğuna oturmasından sonra belediye başkanlığına gelip problemlerini anlatan, yazılı veya sözlü olarak Başkan KALAYCI'ya şikayetlerini dile getiren vatandaşların sorunlarını göz ardı etmiyor.

Karaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yol ve kaldırımları işgal edenlere izin vermiyor. Yapılan denetimlerde yayaların geçişlerine engel olanlara idari işlem yapılacak. Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın üzerinde titizlikle durduğu yol ve kaldırım işgaline karşı Zabıta ekiplerince denetim yapıldı.

Esnafların dükkânlarının önünün kapanmaması için yollara ve kaldırımlara reklam panoları, tabela, duba, branda veya satışa arz edilen ürünlerin konularak işgal edilmesinin önlenmesi amacıyla yapılan denetimlerde işgale sebebiyet veren malzemeler gerekli uyarılar yapılarak kaldırtıldı.

Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada; yol ve kaldırımların ortak kullanım alanları olduğuna vurgu yapılarak, her türlü işgallerin önlenmesi hususunda denetimlere titizlikle devam edileceği ve uyarılara rağmen işgale devam eden ilgililer hakkında idari işlem yapılacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 15:27
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Karademir
Karademir - 1 yıl Önce

Karaman'ın düzenlenmesini istiyorum çevre ve temizlik iletişim

Ahmet kaya
Ahmet kaya - 1 yıl Önce

Hele sukur 4 yıldır mucadelemın sonucu sadece kaldırımlar degıl.park yerlerındeki dubalar kasalar bilhassa tekel bayılerın onlerı

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22