banner56

Karaman Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısını Yaptı - İşte gündem

Karaman Belediye Meclisi, 7 Şubat 2020 Cuma günü gündemdeki maddeleri görüşmek üzere Belediye Meclis Salonu'nda toplandı.

Karaman Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısını Yaptı - İşte gündem

Toplantı, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi, Meclis 1. Başkan Vekili Mustafa Karaardıç'ın başkanlığında,  7 Şubat 2020 Cuma günü saat 15.00'de Karaman Belediyesi Meclis Salonu'nda başladı.

Belediye meclis üyelerinin yoklaması alınıp yeterli çoğunluğun sağlanmasıyla başlayan toplantıda; Yazı İşleri Müdürlüğü'nden gelen Çiftçi Mallarını Koruma Meclis üyesi seçimi, Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden gelen ilan ve reklam vergisi ile çevre temizlik vergisi ödeme dönemimin birleştirilmesi, terfi hattının çelik boruya dönüştürülmesi için kredi kullanılması, Plan ve Proje Müdürlüğü'nden gelen bisiklet ve yürüyüş yolu projesi için İller Bankası'ndan hibe alınması, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nden gelen S.S. Karaman 2 Nolu Minibüs Motorlu Taşıtlar Kooperatifi güzergah değişikliği talebi, 5 Nolu Doğukışla-Cezaevi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi güzergah değişiklik talebi, S.S. Karamanoğlu Mehmetbey Yolcu Taşıma Kooperatifi güzergah değişiklik talebi konuları ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden gelen gündem konuları görüşülerek karara bağlandı.

Belediye meclisi toplantısı 10 Şubat 2020 Pazartesi günü saat 16.00'da tekrar toplanmak üzere sona erdi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22