banner56

Karalgazililerin HDP Ziyaretine Tepkilerden Sonra Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser'den de Tepki

Karalgazililerin HDP ziyaretinin Karaman'da büyük tepkiye yol açması sonrası AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser'den de açıklama geldi.

Karalgazililerin HDP Ziyaretine Tepkilerden Sonra Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser'den de Tepki

Danışmanı vasıtasıyla ulaşarak tepkisini dile getiren Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, "Bu insanların işlerini biz çözdük. Bu güne kadar geldiler de hangi işleri için çaba sarfetmedik." dedi.

Karaman AK Parti Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, fotoğraf karesinde bulunan isimlere danışmanı vasıtasıyla ulaşarak birlikte bulundukları bütün sosyal medya paylaşımlarının kaldırılmasını söylediği öğrenildi.

Eser; "Bu fotoğraf karesinde ki kişiler bizimle olan tüm fotoğrafları kendilerine söyledik kaldıracaklar. Kandil sözcülerinin olduğu yerde değil aynı sayfa aynı havayı solumaya tahammülümüz yoktur. Üstelik ÇED genel müdürü ile yaptığımız görüşmeler neticesinde toplantıyı iptal ettirdik. Bunlar olağan işler basına haber yapma gibi caka satmak gibi bir derdimiz olmamışken bugün bunları görmek bizi acıtıyor. Bunların  kandil sözcülerinden acizlikle yardım talebini şiddetle reddediyoruz. Biz zaten konunun gereğini yapmıştık" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020, 03:07
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 9 ay Önce

hdp bu arkadaşların sorununu yıldırım hızıyla çözer artık

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22