banner56

Karalgazili Heyetin HDP Ziyaretine Karaman Ülkü Ocakları Başkanı'ndan Sert Tepki

16 Ocak'ta Karalgazili heyetin TBMM'de, HDP'ye yapmış olduğu ziyarete ve yardım talebine bir sert tepkide Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Başkocagil'den geldi.

Karalgazili Heyetin HDP Ziyaretine Karaman Ülkü Ocakları Başkanı'ndan Sert Tepki

Karaman Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Başkocagil, sosyal medya paylaşım platorformu olan Facebook'tan yapmış olduğu açıklamada,

"hdpkk'dan Ne Umulur Ne Beklenir Karaman İçin. Karamanımızın Yetişdirdiği O Kadar Memleket Evladı Varken Sanki Çözüm Kapısı hdpkk gibi Gidip Poz Vermek Nasıl Bir İhanettir.Beyler Burası Dağdaki Yörüğü İle Ovadaki Türkmeni İle Türkçe'nin Başkenti Karaman Bu Topraklarda Her Ne Sebeble Olursa Olsun terör Seviciliğine İzin Vermeyiz.Devletimizin ve Ordumuzun Önüne Köstek Olmaktan Başka Marifeti Olmayan hdpkk Çözüm Değil Bela Üretir.Herkes Mesafesini ,Duruşunu Bilsin Artık...Türk-İslam davasını yaşarken Bozkurtçasına azatlanmış dağlarda ne istiyorsunuz beyler bela mı?" ifadelerinde bulundu.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 5 ay Önce

Bu topraklarda her ne olursa olsun terör seviciliğine izin vermeyiz diyorsunuz ama Karaman'ın içi PKK'lı kaynıyor onlara neden birşey yapmıyorsunuz lafla peynir ekmek gemisi yürümez.

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22