İşte Yeni Karaman Belediye Başkan Yardımcıları

Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan'dan Sonra Belediye Başkan Yardımcılığına 2 Yeni İsim Daha Eklendi

17 Temmuz 2019 - 14:08 - Güncelleme: 17 Temmuz 2019 - 14:36

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Karaman Belediyesi'nde de değişimler yaşandı. Belediye'nin el değiştirmesinden sonra bir çok kurum müdürü, Belediye Başkan Yardımcısı ve organizasyon şemasında değişiklikler gerçekleştirildi. Seçimlerden sonra göreve gelen Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Savaş Kalaycı, ilk Belediye Başkan Yardımcısı görevine Eyüp Hüsamettin Aslan'ı getirdi.

Boş olan 2 Belediye Başkan Yardımcısı koltuğuna ise kimlerin oturacağı merak konusuydu. Karaman Belediyesi resmi web sitesinde yayınlanan organizasyon şemasının güncellenmesi ile Karaman Belediye Başkan Yardımcısı görevine yeni atanan 2 isimde belli oldu.

Bu isimler Karaman Belediyesi Meclis Üyesi olan Kazım Gücüyener ve Mahmut Güventürk oldu.

Bu atamadan sonra Karaman Belediye Başkan Yardımcısı sayısı 3'e yükseldi.

(Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Gücüyener)

(Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Güventürk)

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Canan kurt
  11 ay önce
  Ben iş arıyorum mesleğim uluslar arası Tır şoförlüğü yaptım.7 yıl çalıştım avrupa uluslar arası buraktim geldim memleketim karaman is bulurum çalışırım akşam evimde olurum dedim ama kocaman karamanda corona virüsünden değil açlıktan öleceğiz bunu belediye yardım iş güç işin ekmeğin belediye git dediler nadil kimden kime duyuracağız bilemedim.
 • Suat KÜREKÇİ
  1 yıl önce
  Sizler münasip gördüyseniz..bizde eyvAllah deriz...Hayırlı olsun..kolay gelsin..başarılı vazifeler temenni ederiz...