banner56

İşte Karaman'ın Yeni Valisi | Mehmet Alpaslan Işık Kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanan yeni valiler kararnamesi sonucu, Karaman Valisi Fahri Meral Mülkiye Başmüfettişi olurken, Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Alpaslan Işık Karaman Valisi olarak atandı.

İşte Karaman'ın Yeni Valisi | Mehmet Alpaslan Işık Kimdir?

Mehmet Alpaslan Işık kimdir?

Uzun yıllar çeşitli bölgelerde kaymakamlık görevlerinde bulunan Mehmet Alpaslan Işık, 27 Ekim 2018 tarihli atama kararıyla Mülkiye Başmüfettişi iken Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanı olarak görevlendirildi.

27 Ekim 2018 tarihinden bugüne kadar Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanı olarak görev yapan Işık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanan yeni valiler kararnamesi sonucu Karaman Valisi olarak atandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 14:32
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail uluer
İsmail uluer - 2 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Sayın VALİM Türkiye'nin Türk dil kentine Hoşgeldiniz saygılarımla,Karaman külhan mahallesi Muhtarı İsmail Uluer..

Hüseyin akdaş
Hüseyin akdaş - 2 ay Önce

Sayın valimize ilimize hoşgeldin der saygılarımı sunarım sayın valimizden bir çok resmi kurumda çalışan memurlarimizın vatandaşa gelgit yatirmasina bir son verdirmesini memurların çoğu kendini Kıral Faruk zannediyor vatandaşı takmıyor işini yapmıyor halbuki o memurun orda bulunma sebebi görevi vatandaşa yardımcı olmak bilgilendirmek .kangren olan bu konuda sayın valimizin hassasiyet göstereceğini Umut ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22