banner56

İdlib'te Yaralanan Karamanlı Askerimizden Haber Var

Suriye'nin İdlib kentinde başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı kapsamında bölgede görev yapmakta iken yaralanan Karamanlı gazimizden haber var.

İdlib'te Yaralanan Karamanlı Askerimizden Haber Var

Karaman AK Parti Milletvekillerinin ziyaret ettiği Karamanlı gazimiz Mustafa Ünüvar'ın son durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yaptıkları ziyaret ardından açıklamada yapan Karaman AK Parti Milletvekili Recep Şeker, "Suriye İdlib’e bulunan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yer aldığı bölgenin rejim güçleri tarafından hava saldırısına uğraması sonrasında, yaralanarak gazi olan Karamanlı hemşehrimiz Mustafa ÜNÜVAR ile aynı olayda kader arkadaşı gazimiz Aksaraylı Gökhan KOÇPINAR’ı tedavi gördükleri hastanede Milletvekilimiz Sayın Av. Selman Oğuzhan ESER ile beraber ziyaret ettik. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor, Millet ve Devletçe şükranlarımızı sunuyorum. Devletimizin ve milletimizin bekası için her türlü tehdit ve tehlikeyi bertaraf etmekte kararlıyız. Birlik ve beraberlik ile inşallah bunun da üstesinden geleceğiz. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun, ayaklarına taş değdirmesin, devletinize zeval vermesin İnşallah. Gazi vatan sevgisinin, sembolüdür. Şehit ve gazi toprağı vatan, insanı ulus yapan degerlerdir." ifadelerinde bulundu.

Yaralı gazimize Allah'tan acil şifalar dileriz.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22