banner56

Haber Sitemizden Başkan Savaş KALAYCI'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber Sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Oğuz BEKTAŞ'tan, Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber Sitemizden Başkan Savaş KALAYCI'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Tek Lider Medya Ltd. Şti. çatısı altında, siz Karamanlılara ve dünyanın dört bir yanındaki hemşehrilerimize doğru, dürüst, tarafsız ve güncel olarak hem yerel hem gündemden ulusal haber hizmetlerini sunmaya devam www.karaman.org & Karaman TV haber sitemizin genel yayın yönetmeni Oğuz BEKTAŞ tarafından, 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Karaman Belediye Başkanı seçilen Savaş KALAYCI'ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti.

Karaman'da yerel basın ve medyanın konumu hakkında görüşmelerin gerçekleştiği ziyaret, haber sitemiz genel yayın yönetmeni Oğuz BEKTAŞ'ın, Başkan Savaş KALAYCI'ya hediye takdiminin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

www.karaman.org haber sitesi olarak yeniden Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI'ya görevinde başarılar diler, Karaman'ımıza adil, yandaş olmayan, taraf tutmayan, insanları sınıfa ayırmayan, hak yemeyen, hakkın yanında olan, gerçekleşen ve destek bekleyen yerel faaliyetlere destek veren, üreten belediyecilik anlayışının hakim olduğu bir hizmet anlayışı ile gayretli çalışmalar temenni ederiz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 14:23
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22