banner56

Fatih Gülcan, Ongun A.Ş. Görevinden Ayrıldığını Duyurup, Nedenini Açıkladı

Karaman Belediyesi'nin iştiraki olan Ongun A.Ş.'de yönetim kurulu üyesi olan Fatih Gülcan görevinden ayrıldığını duyurdu.

Fatih Gülcan, Ongun A.Ş. Görevinden Ayrıldığını Duyurup, Nedenini Açıkladı

1 Mayıs 2019 günü Ongun A.Ş. hizmet binasında gerçekleştirilen genel kurulun ardından yönetim kurulu üyesi olarak seçilen Fatih Gülcan, 6 Ocak 2020 itibariyle görevinden ayrıldığını açıkladı. Sosyal medya platformu Facebook'tan yaptığı açıklamada, 

"01.01.2020 tarihi itibariyle, iş yoğunluğumdan dolayı Karaman Belediyesi Ongun A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Üyeliği görevlerimden ayrılmış bulunmaktayım." ifadelerin bulundu.

Fatih Gülcan'ın Ak Parti grubunun önerge sunmasının ardından görevinden ayrılmasından dolayı akıllarda kalacak olan soru işaretlerine karşılık, bazı yanlış anlaşılmalara sebep olmaması adına tekrar bir açıklama yapma gereği duyduğunu belirterek;

Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'nın her zaman yanındayım

"Söz konusu görevden ayrılmamın, bazı yanlış anlaşılmalara fırsat vermemesi adına, belediye meclis üyesi olarak Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'nın herzaman yanında olduğumu kamu oyuna bildiririm." dedi.

1981 doğumlu, Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden mezun olup yine aynı üniversite Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde "Sanayi ve Teknoloji Yönetimi" bilim dalında yüksek lisans yapmış olan Fatih Gülcan Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmakta.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 01:53
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22