banner56

Dr. Ali GÜLER Karaman Ziraat Odası Başkanlığını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ'nin Başdanışmanı ve Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Dr. Ali GÜLER Karaman Ziraat Odası Başkanlığını Ziyaret Etti

Dr. Ali GÜLER Karaman Ziraat Odası Başkanlığını Ziyaret Etti

Hemşerimiz MHP Lİderi Devlet BAHÇELİ'nin başdanışmanı ve Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Dr. Ali GÜLER,Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Veli Fatih GÜVEN, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. A. Cüneyt KÜSMEZ, Taş Medreseli Ülkücüler İl Temsilcisi Mehmet UÇUCU, Milliyetçi Hareket Partisi Karaman İlçe Başkanı Mahmut ÜNÜVAR ve beraberindeki heyet Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet BAYRAM ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette Karaman'ın çözüm bekleyen önemli sorunları ve yeni projeler hakkında görüş alışverişleri yapıldı.

Dr. Ali GÜLER;

"MHP teşkilatları olarak Karaman çiftçisinin temsilcisi olan Ziraat Odasının çalışmalarına destek vermek zorundayız." dedi.

"Bende Bir Köylüyüm"

"Ben de bir köylü çocuğuyum, çocukluğumuz tarlalarda bahçelerde geçti. Bu anlamda şehrimizin çiftçisini köylüsünü temsil eden Karaman Ziraat Odası'nı ziyaret etmekten memnuniyet duyuyoruz. Biz MHP olarak destek vermek zorundayız. Yeni belediye başkanımız başarıya odaklanmış bir arkadaşımız, biz hem MHP teşkilatları olarak, il genel meclisindeki arkadaşlarımız ve belediye bazında sizlerin çalışmalarına her zaman destek olacağız. Biz Karaman'a hizmeti siyasi görmüyoruz. Geçen hafta Karamanlılar Derneği olarak Lütfi Elvan'ı ziyaret ettik. Biliyorsunuz Lütfi Elvan'da TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı oldu. Dolayısı ile hepimiz Karaman'a yapılacak çalışmalarda siyasi değil hizmet odaklı bakıyoruz. Bu anlamda şehrimize bir çivi çakabilirsek ne mutlu bize." dedi.

"Hemşehrimiz Olarak Destek Bekliyoruz"

Ev sahibi Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet BAYRAM;

"Siz bu sefer Karaman'a bir akademisyen olarak geldiniz ama biz sizden hemşehrimiz olarak siyasetçi kimliğinizden Karaman çiftçisi adına destek bekliyoruz. Son yıllarda üreticimizin girdi maliyetleri çok yükseldi. Çiftçimizi zor bir yıl bekliyor. En büyük sorunumuz; barajlarımızda kapalı devre sulama sistemi olmaması bunun yerine vahşi sulama yapılması suyumuzun horca akıp gitmesine neden oluyor. Ürünlerimiz susuz kalıyor. Çiftçilerimizin tarımsal sulama suyunu daha ekonomik kullanması için başta Gödet Barajı'mızın kapalı devre sulama sistemine geçmesi gerekiyor. Karamanlı üreticilerimizin maliyetlerini düşürmek açısından en önemli sorunlarımızdan birisi olan kapalı devre sulama sistemine geçmek için sizlerden destek istiyoruz." diyerek Karamanlı çiftçilerin sorunlarınıda dile getirerek destek istediklerini belirtti.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22