Diriliş Mobilya Karaman'da Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor

Karaman'da mobilya sektöründe hizmetlerine devam eden Diriliş Mobilya, müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Diriliş Mobilya Karaman'da Hizmetlerine Aralıksız Devam Ediyor
18 Ocak 2020 - 22:53 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 19:23

2016 yılından bu yana Karamanlılara mobilya sektöründe bir çok hizmetleri sunan Diriliş Mobilya müşterilerilerine hizmette sınır tanımıyor.

Mutfak dolabı, vestiyer, hilton lavabo, yüklük, çocuk odası, gardrop, laminant parke, iç oda kapısı, mobilya vb. gibi ürünler ile müşterilerinin hayallerini gerçeğe döken Diriliş Mobilya'nın işletme sahibi Gökhan Zeybek haber sitemize yaptığı açıklamada,

"Karaman'da mobilya sektöründe hizmete başladığımız ilk günden beri aynı heyecanlara üretimlerimizi sürdürüyoruz. Aldığımız işleri söz verdiğimiz gün ve saatinde teslim ediyor ve çok güzel tepkiler alıyoruz. Müşterilerimizin memnun ve mutlu olduğunu görmek, onların hayallerindeki hizmeti onlara sunmak bizlerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Müşterilerimize bizimle çalışın demiyoruz ki, gelin bir çayımızı için sohbet edin. Her şey iş değil, atalarımızdan bizlere yadigar kalan muhabbet ve dostluk temel ticaretimiz olsun. Tüm Karamanlılara buradan selam olsun" dedi.

Diriliş Mobilya en son müşterisi Recep Gülcan'ın mutfak tasarımını gerçekleştirdi. İşte bu muhteşem tasarım ve Diriliş Mobilya ekibinin ortaya çıkarmış olduğu kaliteli işçilik.

Diriliş Mobilya Facebook Sayfası: www.facebook.com/dirilismobilya
İletişim için Telefon Numarası: 

YORUMLAR

  • 0 Yorum