banner56

Bir Alkışta Polis ve Bekçilerimize | Onlar gece gündüz demeden sahadalar

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüsle mücadele dört koldan devam ediyor.

Bir Alkışta Polis ve Bekçilerimize | Onlar gece gündüz demeden sahadalar

Oğuz Bektaş  www.karaman.org

Çin'in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayla birlikte ülkemizde de görülen korona virüs (covid-19) ile mücadele dört koldan sürdürülüyor.

Bu kapsamda bütün bakanlıklar ortak çalışmalar yapıyor ve vatandaşların sağlığı için takdir toplayan kararlar alıyorlar.

Polis ve Bekçilerimiz 7 gün 24 saat görevdeler

Ülkemizde ilk korona virüs vakası görüldüğü günden bu yana Emniyet güçleri de teyakkuza geçti. Vatandaşın güvenliğinden ve şehrin emniyetinden sorumlu ekipleri kentin dört bir yanında tedbirler aldılar.

İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkması yasaklandığında yaşlılarımızın yardımına ilk onlar koştular. Günde 300'den fazla 65 yaş ve üstü bireylerin ihtiyaçlarını bizzat kapılarına kadar giderek karşılayan emniyet güçlerimiz de yürekten bir dua ve alkışı hakediyorlar.

Onların uyarılarına uyalım, tedbirimizi alalım

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Karaman'da da emniyet güçleri vatandaşların hem güvenliğini hemde sağlığını korumak için var güçleriyle çalışıyor. Korona virüs salgınının çoğalmaması ve halkın sağlığını tehlikeye düşürmemesi adına kalabalık ortamlarda bire bir yakın temaslardan kaçınılması gerektiğini konusunda uyarılar yapan emniyet güçlerinin uyarılarını da lütfen dikkate alalım.

Bizim için gecesini gündüzüne katarak fedakarca görev başında olan sağlık personelleri başta olmak üzere bütün emniyet güçleri ve korona virüse karşı mücadelede etkin görev alan herkese Türk Milleti adına şükranlarımızı sunar teşekkürü bir borç biliriz.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 23:37
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22