banner56

Bifa Bisküvi "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Arasına Girdi

Karaman'da Uzun Yıllar Hizmet Eden Bifa Bisküvi “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” Arasına Girdi

Bifa Bisküvi "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Arasına Girdi

İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan, 2018 senesi araştırmasında Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu açıklandı. Karaman'da 1962 yılında kurulmuş ve günümüze kadar süregelmiş halen aktif olarak faaliyet gösteren Bifa Bisküvi'de “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasında 194. sıraya yerleşti.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan Karamanlı firmamız Bifa Bisküvi San. ve Gıda A.Ş.'yi  tebrik etmek için bir mesaj yayınlandı. ALKAN yayınladığı mesajında;

"İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2018 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin  500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Bifa Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş  194. sırada   sırada yer almıştır. Listeye giren Bifa Bisküvi ve San. A.Ş.'yi  kutluyorum. İsteğimiz ilimizden daha fazla şirketin listeye dahil olması ve Karaman'ın üretim, istihdam ve ticaret potansiyelinin istikrarlı bir şekilde yükselmesidir. 

 Karamanımızda adını büyük sanayiciler arasına yazdırarak bizlere bu gururu yaşatan Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.'nin Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alması  bizleri gururlandırmıştır.  Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Ülkemizin zor şartlarına rağmen yılmadan üreten, istihdam oluşturan, ilimiz ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan Bifa Bisküvi yetkililerini ve çalışanlarını tebrik eder, gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını  ve başarılarının  devamını temenni ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER