banner56

Belediye'nin ve Karaman'ın Gülen Yüzü | Ümit ÖZYURT

O, Karaman'ın Çok Yakından Tanıdığı Bir İsim, Belediye'nin ve Karaman'ın Gülen Yüzü Ümit ÖZYURT

Belediye'nin ve Karaman'ın Gülen Yüzü | Ümit ÖZYURT

Onu çoğu yerde görmeye alışığız. Hatta gittiğimiz organizasyonlarda neredeyse gözlerimiz onu arıyor. Çünkü nerede bir güzel iş varsa, o orada. Kimden mi bahsediyoruz?

Belediye'nin ve Karaman'ın Gülen Yüzü; Ümit ÖZYURT'tan.

Düğünlerde, konserlerde, tiyatrolarda, konferanslarda, resmi ve özel bütün programlarda ve en çokta nikâhlarda, elinde mikrofonla gördüğümüz Ümit ÖZYURT, tatlı dili, kendine has üslubu ile sahneleri ve özel günlerimizi renklendirmeye devam ediyor. Yeni dönem de Karaman Belediyesi tarafından organize edilen iftar sofraları, kitap fuarı söyleşileri gibi sosyal medyada yayınlanan canlı yayınlarında ve diğer etkinliklerde sunumu ile göz dolduran ÖZYURT, samimiyeti, içtenliği ve gülen yüzü ile Karamanlıların gönüllerine taht kuruyor, takdirini kazanıyor.

Ailenizin Nikah Memuru

Ümit ÖZYURT, profesyonel sunuculuğunun yanı sıra Karaman Belediyesi'nin nikah memuru olarakta görevine devam ediyor. Evlendirme Memurluğu'na müracaat eden çiftlerin nikahını yüzlerde tatlı tebessümler bırakarak ve unutulmaz anlar yaşatarak kıyıyor. Karaman Belediyesi'nin halka açılan yüzü olarak tanınan Ümit ÖZYURT'a Belediye'nin tüm programlardaki ve özellikle Ramazan etkinliklerinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Karamanlılar olarak tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 02:43
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat KÜREKÇİ
Suat KÜREKÇİ - 1 yıl Önce

Ümit bey..ümit ettiğiniz her şey gerçek olsun..Karamanın şen ve güler yüzlü NİKAH cısı sen güzel ruhun ve güzel temennilerinle nikah larını onay layıp evlilige ilk adımlarını atan gençlerin ÜMİT'i olu yorsun mutlu...saadet dolu yuvaların temelini atıyor sun seni seviyoruz. Başarılarının devamını temenni ediyoruz. Sevgiyle kal....Hayırlı Bayramlar...

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22