AYTEM Halı Yıkama - İşte halılarınız böyle yıkanıyor

1996 yılından günümüze kadar profesyonel hizmet anlayışı ile çıkılan yolda, AYTEM halı yıkama Karaman'a gerçek anlamda hizmet sunmaya devam ediyor.

Reklam
Reklam
AYTEM Halı Yıkama - İşte halılarınız böyle yıkanıyor
16 Mayıs 2020 - 01:12 - Güncelleme: 22 Haziran 2020 - 12:58

Teknolojinin getirdiği yeniliklerle birlikte vatandaşlara üst düzey bir halı yıkama performası ile temizlik hizmeti veren AYTEM halı yıkama, evlerimizi özleyeceğimiz ferahlığı bizlere sunuyor. Halılarınız ücretsiz servis hattı ( 0338 214 75 60 ) telefon numarasını aradığınızda evlerinden alınarak yıkandıktan sonra özel olarak poşetlenip tekrar evlerinize bırakılıyor.

Ek olarak değil, tek işi olarak 24 yılın vermiş olduğu tecrübeyle birlikte işini sevgiyle yaptığını söyleyen Profesyonel Halı Temizleyicileri Derneği seminerlerine de katılmış olan işletme sahibi Gökhan Balcı, "Bir yanda 24 yıllık tecrübe diğer yanda o günlerden günümüze kadar gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler, kalite ve temiz bir hizmet. Karaman bizden memnun. Bizlerde hiç bir zaman müşterilerimizin yüzünü kara çıkarmadık. Şu da bilisin ki; çıkartamayacağımız hiç bir leke yok. Halılarınız bize geldiği zaman gerçekten yıkanmış ve tertemiz oluyor. Özellikle son zamanlarda bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüsten korunmanın en önemli yollarından birisi hiç şüphesiz temizlik. Virüslerin en çok halı diplerinde yaşadığını bilmeyenimiz yoktur. Bu konuda da geliştirmiş olduğumuz özel yöntem ve temizlik maddeleriyle halı yıkamaları yapıyoruz." diyerek hizmet ve temizliğe vermiş olduğu önemi vurguladı.

Özel teknikler ve özel temizlik maddeleri ile hanımların vazgeçilmez tercihi olan AYTEM halı yıkamada ise şu günlerde Ramazan ayı ve bayrama özel çalışmalarda başladı.

AYTEM Halı Yıkama
0338 214 75 60
0507 241 32 40

1. İstasyon Caddesi Duru Apt. No:75 Karaman/MERKEZ
Karaman Lisesi'ne 100 mt. Uzaklıkta


YORUMLAR

  • 1 Yorum