Karamanlı Polis Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Aslen Karamanlı Olup, Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü'nde Görev Yapan Polis Memuru Mehmet Ali AYDENK Son Yolculuğuna Uğurlandı

01 Temmuz 2019 - 09:11

Aslen Karamanlı olan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü kadrosunda görev yapmakta olan 36 yaşındaki polis memuru Mehmet Ali AYDENK, 1.5 yıldır kanser tedavisi görüyordu. Genç polis memuru geçtiğimiz gün tedavi görmekte olduğu hastanede sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Karamanlı polisimiz Mehmet Ali AYDENK için Karaman Merkezde bulunan Yeşil Cami'den cenaze töreni düzenlendi. Cenazenin cami avlusuna gelmesi ile birlikte polis memurunun ailesi ve yakınları gözyaşlarını tutamadı. Merhumun yakınları genç polisin Türk Bayrağına sarılı tabutuna sarılarak gözyaşları döktü. Cenaze öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları ve dualarla Karaman Şehir Mezarlığı'na defnedildi.

Cenazeye Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ, Karaman İl Emniyet Müdürü Fikret BAYRAKTAR ile Aksaray ve Karaman’dan meslektaşları katıldı.

Genç yaşta hayata veda eden Karamanlı polisimize Yüce Allah'tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm Karamanlılara başsağlığı ve sabırlar dileriz. Allah rahmet eylesin.

İhlas Haber Ajansı

Karaman Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum