banner56

Karaman'da Bugün 6 Hemşerimizi Kaybettik

Karaman'da bugün 6 hemşerimiz ebedi aleme intikal etti. Allah rahmet eylesin.

Karaman'da Bugün 6 Hemşerimizi Kaybettik

Salih Serin

Aslen Konya Cihanbeyli olan ve Ali Şahane Mahallesi'nde ikamet eden 64 yaşındaki Salih Serin vefat etti. Merhumun cenazesi 18 Ocak 2020 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Mustafa Asım Demir

Aslen Kazımkarabekirli olan ve İmaret Mahallesi'nde ikamet eden 86 yaşındaki Mustafa Asım Demir vefat etti. Merhumun cenazesi 18 Ocak 2020 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Asuman Uysal

Aslen Karamanlı olan ve Bahçelievler Mahallesi'nde ikamet eden 87 yaşındaki Asuman Uysal vefat etti. Merhumenin cenazesi 18 Ocak 2020 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ahmet Barut

Aslen Çumralı olan ve İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi'nde ikamet eden 77 yaşındaki Ahmet Barut vefat etti. Merhumun cenazesi 18 Ocak 2020 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Abdullah Altıntaş

Aslen Medreselik Köyü'nden olan ve Siyahser Mahallesi'nde ikamet eden 86 yaşındaki Abdullah Altıntaş vefat etti. Merhumun cenazesi 18 Ocak 2020 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Musalla'da kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Mehmet Demirhan

Aslen Canhasanlı olan ve Karaman'da ikamet eden 46 yaşındaki Mehmet Demirhan vefat etti. Merhumun cenazesinin 19 Ocak 2020 Pazar günü kaldırılması bekleniyor.

www.karaman.org ailesi olarak merhum ve merhumelere Yüce Allah'tan Rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22