banner56

Karaman'da Bugün 5 Hemşerimizi Kaybettik

Karaman'da bugün 5 hemşerimiz vefat etti.

Karaman'da Bugün 5 Hemşerimizi Kaybettik

Atike Gürsoy

Aslen Yollarbaşılı olan ve İmaret Mahallesi'nde ikamet eden 88 yaşındaki Atike Gürsoy vefat etti. Merhumenin cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musallası'nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Şerirfe Maya

Aslen Hadimli olan ve Ahmet Yesevi Mahallesi'nde ikamet eden 49 yaşındaki Şerife Maya vefat etti. Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musallası'nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ömer Solmaz

Aslen Çukurbağ Köyü'nden olan ve yurtdışında ikamet eden 80 yaşındaki Ömer Solmaz vefat etti. Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musalla'sında kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Mehmet Ziya Altunay

Aslen Zengen köyünden olan ve Fenari Mahallesi'nde ikamet eden 80 yaşındaki Mehmet Ziya Altunay vefat etti. Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musalla'sında kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Hasan Şen

Aslen Tavşanlı köyünden olan ve Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde ikamet eden 65 yaşındaki Hasan Şen vefat etti. Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kazalpa Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

www.karaman.org haber sitesi olarak merhum ve merhumelere Allah'tan Rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22