banner56

Karaman'da Bugün 4 Hemşehrimizi Kaybettik

Bugün Karaman'da 4 hemşehrimizi ebediyyete uğurladık. www.karaman.org haber sitesi olarak merhum ve merhumelere Allah'tan Rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Karaman'da Bugün 4 Hemşehrimizi Kaybettik

Aslen Ağrılı olan ve Larende Mahallesi'nde ikamet eden 67 yaşındaki Mihriye Karharman vefat etti. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musalla'sında kılınan cenaze namazından sonra dualarla toprağa verildi.

Aslen Çoğlulu olan ve Hacı Celal Mahallesi'nde ikamet eden 92 yaşındaki Zeynep Kıran vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musalla'sında kılınan cenaze namazından sonra dualarla toprağa verildi.

Aslen Karapınarlı olan ve Hamidiye Mahallesi'nde ikamet eden 88 yaşındaki Ramazan Yaylalı vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırmahalle Büyük Cami'de kılınan cenaze namazından sonra dualarla toprağa verildi.

Aslen Taşkaleli olan ve Başakşehir Mahallesi'nde ikamet eden 86 yaşındaki Mehmet Çetinkol vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşil Cami'de kılınan cenaze namazından sonra dualarla toprağa verildi.

Allah Rahmet eylesin mekanarı Cennet olsun.

Karaman Haber Sitesi

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22