banner56

Karaman'da Bugün 4 Hemşehrimizi Kaybettik

Bugün Karaman'da 4 hemşehrimizi ebediyyete uğurladık. www.karaman.org haber sitesi olarak merhum ve merhumelere Allah'tan Rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Karaman'da Bugün 4 Hemşehrimizi Kaybettik

İsmail Kuruoğlu

Aslen Akpınar Köyü'nden olup Sakabaşı Mahallesi'nde ikamet eden 72 yaşındaki İsmail Kuruoğlu vefat etti. Merhumun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşil Cami'de kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ayşe Köseoğlu

Aslen Muratdede Köyü'nden olup Muratdede Köyü'nde ikamet eden 59 yaşındaki Ayşe Köseoğlu vefat etti. Merhumenin cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yesevi Camisi Külliyesi Musallası'nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Yakup Aksoy

Aslen Zengen Köyü'nden olup Zembilli Mahallesi'nde ikamet eden 71 yaşındaki Yakup Aksoy vefat etti. Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşil Cami'de kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Sezer Gökdemir

20 Eylül 2019 günü Karaman Ereğli yolu 6. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanarak ilk önce Karaman Devlet Hastanesi'ne daha sonrada Konya'ya sevk edilen ve 62 gündür Konya'da tedavisi devam eden 35 yaşındaki İsmail Gökdemir 62 günlük yaşam mücadelesini kaybederek yaşamını yitirdi. 35 yaşındaki İsmail Gökdemir Karaman'ın Akçaşehir kasabasına getirilerek burada kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

www.karaman.org haber sitesi olarak merhum ve merhumelere Allah'tan Rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22