banner56

Eski Başhekim Uğur DEMİREL Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Karaman'da Beyin Kanaması Geçirerek Ambulans Helikopter İle Konya'ya Sevk Edilen ve Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybeden Eski Başhekim Uğur DEMİREL Son Yolcuğuna Uğurlandı

Eski Başhekim Uğur DEMİREL Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekimi Uğur DEMİREL 30 Mayıs Perşembe günü kendi evinde sabah saatlerinde beyin kanaması geçirerek çağrılan ambulans ile Karaman Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Durumunun ağır olmasından dolayı acil olarak ambulans helikopter talep edilmiş ve DEMİREL, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti. Eski Başhekim Uğur DEMİREL'e burada mudahele edilmiş ve yoğun bakıma yatırılmıştı. Yoğun bakımın üzerinden 6 gün geçmiştiki, bayramın 1. günü DEMİREL'in beyin ölümü gerçekleşti. Beyin ölümü gerçekleşen DEMİREL'in bugün sabaha karşıda kalbi durdu ve hayata gözlerini tamamen yumdu. 

Karaman'da büyük bir üzüntü ile duyulan bu haberin ardından sevenleri DEMİREL'in cenazesine katılmak için Konya'ya gitti. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekim Uğur DEMİREL, bugün ikindi namazına müteakip Konya Parsana Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından dualarla ve gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

www.karaman.org ailesi olarak, merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Bahsi
Ramazan Bahsi - 4 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaAllah Inna lillahi ve Inna ileyhi raciun

SIRADAKİ HABER