Ankara Hacı Bayramı Veli Üniversitesi öğrencileri, Gölbaşı Belediyesince hizmete kazandırılan nostaljik tramvay ile ilçe turu yaptı. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve diğer fakültelerden öğrenciler ve akademisyenler, "100. Yıl Kapsamında Tramvay Nostaljik Turu" etkinliğiyle Gölbaşı'nı gezdi. Öğrenciler, gezi sırasında ellerindeki Türk bayraklarını da sallamayı ihmal etmedi. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, "Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerde her zaman ilçemizdeki üniversitelerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Hacı Bayram Veli Üniversitesi Gençlik Uygulama Merkezi'nden sorumlu akademisyenler ise yerel yönetimlerin üniversitelerle iş birliği içinde olmasının engelli bireyler ve gençlerin ilişkisi açısından önemli olduğunu vurguladı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 06 Aralık 2023 - 17:13
Güncelleme: 06 Aralık 2023 - 17:14
Üniversite öğrencileri nostaljik tramvay ile Gölbaşı turu yaptı
Ankara Hacı Bayramı Veli Üniversitesi öğrencileri, Gölbaşı Belediyesince hizmete kazandırılan nostaljik tramvay ile ilçe turu yaptı.
GÜNDEM
06 Aralık 2023 - 17:13
Güncelleme: 06 Aralık 2023 - 17:14
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir