Türk Polisi'nden Duygulandıran Görüntüler

Bursa'da Bir Polis Memurunun Yapmış Olduğu Davranış Sosyal Medyada Paylaşım Rekorları Kırdı

02 Temmuz 2019 - 15:38

Bursa'da bir polis memuru, motosikletini durdurup, yolun karşısına geçmek için kavşakta bekleyen yaşlı kadının yanına giderek önce karşıdan karşıya geçirdi, ardından marketten bir su alıp yaşlı teyzeye ikram etti.

Örnek olay, Bursa'nın Çekirge Meydanı'nda yaşandı. Motorize trafik polis memuru, araçların oldukça yoğun olduğu bir kavşakta yaşlı teyzenin sıcakta elinde pazar arabası ile beklediğini farketti. Motosikletini durduran polis memuru, hemen yaşlı kadının yanına gelerek pazar arabasınıda taşıyarak yaşlı kadını karşıdan karşıya geçirdi. Yaşlı kadının sıcaktan susadığınıda fark eden polis memuru bir esnafın sandalyesine oturtup marketten su aldı. Yaşlı teyzeye su ikramında da bulunan polis memuru daha sonra tekrar motosikletine binerek görevine devam etti.

Bu anları gören çevredeki vatandaşlar hemen kameraları ile bu anları kayıt altına aldılar ve polis memuruna bu davranışından dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal medyada da oldukça paylaşılan bu görüntülere insanlar "İşte Türk Polisi ve Merhameti" diyerek tebrik mesajları yağdırdı.

İhlas Haber Ajansı

Karaman Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum