banner56

Kuzey Irak'tan Acı Haber: 2 Şehidimiz Var

Irak'ın kuzeyinde ikmal konvoyunun geçişi esnasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu P. Teğmen Fikret Dinçer ve Asb. Üçvş. Volkan Tantürk şehit oldu.

Kuzey Irak'tan Acı Haber: 2 Şehidimiz Var

Acı Haberi Bakanlık Duyurdu

"Irak Kuzeyinde 23 Eylül 2019 tarihinde, ikmal konvoyunun geçişi esnasında PKK’lı bölücü teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bölgede operasyonlara devam edilmektedir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet,  kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz." denildi.

Antalya'ya Şehidin Acı Haberi Ulaştı

Irak'ın kuzeyinde ikmal konvoyunun geçişi esnasında PKK’lı bölücü teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan iki askerden P. Teğmen Fikret Dinçer'in acı haberi, Antalya'nın Serik ilçesinde yaşayan ailesine ulaştırıldı.

Servis şoförlüğü yapan baba Ali ve anne Zübeyde Dinçer'e haber verilirken, sağlık ekipleri de evin önünde hazır bekletildi.

Şehidin ailesinin evine Türk bayrağı asılırken, taziye çadırı kuruldu.

Evli ve 6 aylık bebeği var...

Evli ve 6 aylık bir kız bebeği olduğu öğrenilen Dinçer'in kız kardeşinin düğünü için gelecek hafta baba ocağına gelme hazırlığı içinde olduğu bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 17:42
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22