Karamanlı Şehit Muhammed Ali Mevlüd DÜNDAR | Annesinin Dilinden ...

" O çok farklıydı. Çocukluktan beri hep söylerdim oğlum sen çok farklısın diye. Kelimelere, cümlelere, satırlara, kitaplara sığmayan bir çocuktu."

28 Haziran 2019 - 10:01

Henüz Oğuzhan'ınımızın şehadet haberini kaldıramamışken, ardından bir yiğidimizin daha şehadet haberi Karaman'a ağır gelmişti.

O gün Karaman'da hava oldukça sıcaktı. Karamanlılar çok kızgındı. O gün Karaman şehit kokuyordu. Sanki Cennet'ten bir kapı açılmıştı Karaman'a.

İnsanın gökyüzüne doğru haykırası geliyordu. Açıl ey gökyüzü, şehit geliyor.

Karaman henüz şehidi 22 yaşındaki Oğuzhan KÜÇÜK'ü Hakkarı'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Üs Bölgesinde nöbet tuttuğu mevziye roketatarlı saldırı sonucu şehit olmuş ve son yolculuğuna yeni uğurlamıştı.

Hemen ardından henüz 25 yaşındaki iken bastığı toprakları toprak diyerek geçmeyip, tanıyıp uğrunda can vermek için gittiği topraklarda, Hakkari'nin Çukurca İlçesi Oğul Köyü yakınlarında teröristler ile çıkan çatışmada Karamanlı Özel Hareket Polisi Muhammed Ali Mevlüd DÜNDAR'ın şehadet haberi geldi.

28 Haziran 2017 yılında şehitlik mertebesine eren yiğidimiz Özel Harekat Polisi Muhammed Ali Mevlüd DÜNDAR'ın bugün şehadetinin sene-i devriyesi. 

Karamanlı şehidimizi rahmet ve minnetle anıyor, ailesine sevgi, saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz. Mekanın Cennet Olsun koca yürekli insan.

Karaman Haber
Haber: Oğuz BEKTAŞ / Türkiye / Yerel

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüseyin Göçer
    1 yıl önce
    ALLAH IM şahadetini kabul eylesin inşAllah mekanın cennet olsun