banner56

Irak Sınırından Acı Haber 4 Askerimiz Şehit Oldu

Türkiye Irak Sınırında Devam Eden Terör Operasyonları Neticesinde Bugün Çıkan Çatışma'da 4 Askerimiz Şehit Oldu 6 Askerimiz Yaralandı

Irak Sınırından Acı Haber 4 Askerimiz Şehit Oldu

Türkiye Irak sınırında dün gece saatlerinde çatışma çıktı. Uzun namlulu silahlarla uzun süren çatışma sonucunda malesef Türkiye'yi yasa boğan haber geldi.

4 Vatan Evladı Şehit Oldu

Çatışma sonunda 4 askerimizin şehit olduğu, 6 askerimizinde yaralandığı bildirildi. Şehit olan 4 askerimizin 2'sinin ağır yaralı olarak kaldırıldıkları hastanede kurtarılamadığı öğrenildi.

Teröristler Ablukaya Alındı

Çatışmanın ardından bölgeye çok sayıda askeri destek sevk edildi. Havadan ve karadan başlatılan geniş çaplı operasyonda teröristlerin ablukaya alındığı bildirildi.

Acı Haberler Baba Ocağına Ulaştı

Şehitlerimizin acı haberleri çok geçmeden baba ocağına ulaştı. Ateş düştüğü yeri yaktı. Yine bahar gibi ömürler söndü, yerini kara kışlara bıraktı.

Sözleşmeli Piyade Er Yener KIRIKÇI Ankara

Sözleşmeli Piyade Er Murat ŞAHİN Giresun

Sözleşmeli Piyade Er Erhan ÇİYAPUL Iğdır

Sözleşmeli Piyade Er Şevket ÇETİN Kırıkkale

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 11:20
banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat KÜREKÇİ
Suat KÜREKÇİ - 11 ay Önce

Şehitlerimize Rahmet..kederli ailelerine Başsağlıgı diliyorum..Şehit Cenazesine Katılan. Kılıçdaroğluna saldırı yapılmış..aracının camlarını kırmışlar..koruma için barındıkları evi taşlamışlar..neticede zırhlı araçla olay yerinden ayrılmışlar..Şehit bizim şehidimiz. Hepimiz birlik içinde Şehidimize son vazifemizi yerine getirmek için toplanırız...Böyle bir saldırı hiç yakışık almamıştır..Vatan bizim. Bayrak bizim..Hepimiz birimiz için..birimiz hepimiz için. Kardeşlik içinde olmalıyız..Ama böyle olayları yapanları da şiddetle kınamazsak..önlemini almazsak olaylara çanak tutmuş oluruz. Böyle çirkinliklere prim vermeyelim..Şu üç günlük dünya hepimize yeter..selam ve dua larımızla..SEVELİM. SEVİLELİM..DÜNYA.KİMSEYE..KALMAZ...

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22