Ankara'dan Bir Acı Haber Daha 1 Polis Memuru Şehit

Acı Haber Ankara'dan Geldi. 1 Polis Memuru Uygulama Noktasında Şehit Oldu

06 Mayıs 2019 - 12:12

Ankara'da uygulama yapan polis memuru 55 yaşındaki Mevlüt METİN bir araca "dur" ihtarında bulundu. Dur ihtarına uymayan sürücü otomobili ile polis memuru Mevlüt METİN'e çarptı. Ağır yaralı olarak hemen hastaneye kaldırılan polis memuru yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Olay bugün sabah saat 09.30 sıralarında meydana Pursaklar'da meydana geldi. Polis kotnrol noktasında görev yapan trafik polisleri 06 EF 1423 plakalı otomobile "dur" ihtarında bulundu. "Dur" ihtarına uymayan sürücü direksiyonu kırarak kaçmak istedi. Polis noktasından hızla çıkış yapmaya çalışan sürücü görevli polis memuru 55 yaşındaki Mevlüt METİN'e çarptı. Çarpmanın etkisi ile metrelerde savrulan polis memuru ağır yaralandı. Mevlüt METİN olay yerine çağrılan ambulans ile acilen hastaneye kaldırıldı. Fakat burada yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Polis memuruna çarptıktan sonra kaçan sürücü çok kısa sürede polis ekipleri tarafından sıkıştırılarak yakalandı. Üzerinden kimlik dahil olmak üzere hiçbir belge çıkmayan ve konuşmayan sürücü gözaltına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum