KARAMAN -Karaman Sayfa Karaman Haber

Türkiye Gezginler Kulubü Derneği Karaman TSO Ziyaret

Türkiye Gezginler Kulubü Derneği Karaman TSO Ziyaret
2
14 Eylül 2018 - 21:46

Türkiye Gezginler Kulubü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Orhan KURAL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Türkiye Gezginler Kulübü yapmış olduğu turizm etkinliklerinin ardından Karaman’a geldi. Karaman’ın birçok tarihi yerlerini gezen Kulüp Karaman Ticaret ve Sanayi Odasına da ziyarette bulundu. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celil EVCEN, misafirlerimize Karaman hakkında bir bilgilendirme konuşması yaptı.

Konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celil EVCEN tarafından Türkiye Gezginler Kulubü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Orhan KURAL’a Karamanoğlu Mehmetbey Heykeli takdim edildi.

Gelen misafirlerimize Karaman’a özel bir lezzet olan Karaman Batırığı ikram edildi. Yapılan sohbet ve ikramların ardından Karamanımızın turizm açısından daha çok geliştirilmesi ve tanıtılması için görüş alışverişinde bulunuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv