TFF Karaman Temsilciliğinde Görev Değişimi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Karaman İl Temsilcisi değişti.TFF Karaman İl Temsilcisi Ferhat Koç, 3 yıldır yürüttüğü görevinden iş yoğunluğu sebebiyle ayrıldığını duyurdu.

Reklam
TFF Karaman Temsilciliğinde Görev Değişimi
18 Haziran 2021 - 16:50
3 yıldır TFF Karaman İl Temsilcisi görevinden iş yoğunluğundan dolayı ayrılan Ferhat Koç'un yerine TFF Karaman Temsilcisi olarak Gökşen Sade atandı.

Atama kararı Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan'ın imzasıyla Karaman'a iletildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Ferhat Koç,

"Yaklaşık 3 yıldır yürütmekte olduğum TFF Karaman İl Temsilciliği görevinden işlerimiz yoğunluğu sebebiyle ayrılmış bulunmaktayım. Geçirdiğimiz 3 sezon boyunca, Karaman’da Futbol ve Sporun gelişmesi adına desteklerini esirgemeyen, AK Parti Karaman Milletvekillerimiz Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser’e, Sayın Valimiz Mehmet Alpaslan Işık’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Evren Çakır’a teşekkür ediyorum. Görev süremiz boyunca Karaman ASKF Başkanı ve Yönetimi ile uyumlu çalışarak Karaman’da Futbol kulüpleri ve sporcu sayısında ilerleme sağladık. Çalışmalarımızda bizimle birlikte emek veren ASKF Yönetimi, İl Hakem Kuruluna ve Kulüp Başkanlarımıza özellikle teşekkür ederim. Karaman’da Futbolun ve Spor gelişmesi adına yapılacak çalışmaların içinde ve yanında olmaya devam edeceğim.

Karaman’da bu görevi güvenerek bize veren ve sürekli desteklerini esirgemeyen TFF Başkan Vekilimiz Ali Düşmez’e Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a TFF Genel Sekreterimiz Adnan Ersan’a Konya ASKF Başkanımız Remzi Ay’a teşekkürü borç bilirim. Bugün itibarıyla TFF Karaman İl Temsilciliğine atana yol arkadaşım, abim Gökşen Sade’ye başarılar dilerim." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum